Gizlilik Politikası

1-) Yamahes Bilişim Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartlarında yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

2-) Yamahes Bilişim, Web Sitesini ziyaret eden kayıtlı ve misafir kullanıcılardan topladığı bilgileri paylaşamaz. Ayrıca e-posta, telefon ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.

3-) Yamahes Bilişim, kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Web Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

4-) Yamahes Bilişim, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplamayacaktır.

5-) Yamahes Bilişim, kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.
a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b.) Yamahes Bilişim mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
c.) Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

6-) Yamahes Bilişim de kayıtlı kişisel bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilir. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz. Yamahes Bilişim bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek için mümkün olan tüm önlemleri alır.

7-) Yamahes Bilişim tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Yamahes Bilişim, ortamdaki bilgileri korumak için her türlü endüstri standardını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

8-) Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Yamahes Bilişim bu "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Site Kullanım Şartlarına uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

9-) IP adresiniz ve Bilgisayar bilgileriniz, Web Sitesinin ve sunucularımızın sürekli çalışır halde bulundurulması, yönetilmesi ve sorunların çözülmesi amacıyla kullanılmaktadır. Size ait Bilgisayar bilgileriniz sizin tanımlanmanızda kullanılmaktadır.

10-) Bu Web Sitesi diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Güvencesi sadece bu Web Sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları geçerlidir. Bu Web Sitesinden linkle gittiğiniz diğer web sitelerinde o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları metinlerini bularak okumanız önerilir.